Dla początkujących Sampler Caviar Gift Set – amia, Whitefish, łososia, taszy i Gromadnik

Idealny wybór caviars dla tych, którzy chcą próbkowania wiele znakomitych

caviars.

~ ~ Amerykańskich Caviar amia „Malossol” 1,00 uncji / 28,0 gr. ~ ~ American Golden Caviar Whitefish – 1,00 uncji / 28,0 gr. ~ ~ Kawior z łososia, Alaskan –Black „Malossol” 1,75 uncji / 50 gr. ~ ~ Czarny kawior Gromadnik „Malossol”

1,75 uncji / 50 gr. ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ Uwaga:

zdjęcie nie zawsze przedstawiają dokładną pozycje, rozmiary, ilości, lub na opakowaniu. Jeśli dany element jest w magazynie, będziemy zastępować podobny przedmiot o wartości równej lub większej.
Najbardziej pomocne Opinie klientów 0 z 5 osób uznało tę recenzję za pomocną.

good stuff Craig A. Wood otrzymałem produkt szybko i to było świeże. Nie jestem pewien, jest

znacznie więcej komentarza na temat produktów innych niż te dwa elementy. Zobacz http://super-pos.net/

wszystkie 1

opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 16006 w spożywczy i marki Gourmet Food: Funkcje JustCaviar Pozycja ta jest łatwo psujących się i ukaże się za pośrednictwem Fedex Nocleg w izolowanym pojemniku z lodem. Odbierz darmowy nocny Wysyłka na wszystkich zamówieniach powyżej 198

dolarów, a tylko 9,95 dolarów na wszystkie zamówienia 99 dolarów do 198 dolarów! Kliknij na link JustCaviar za 700 smakoszy prezenty, samplery, foie gras, sera, wędlin, łosoś, herbatę.

Zastrzeżenia prawne Wygląd opakowania produktu oraz materiałów może zawierać więcej i inne informacje niż to, co jest wyświetlane na naszej stronie internetowej. Zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na prezentowanych informacji i że zawsze czytać etykiety, ostrzeżeń i wskazówek przed użyciem lub spożywania

produktów. Zapoznaj się z naszą pełną zrzeczenie się poniżej.

Komentarze są wyłączone.