Filtr Whatman Paper Grade 1 5,5 (zestaw 100)

To Whatman 5,5 cm, klasa 1, celuloza bibuły jest najczęściej stosowany filtr papierowy do rutynowych zastosowań o średniej retencji (11μm) i prędkość przepływu. Tradycyjnie,takie jak siarczan ołowiu, payday loans online no credit check szczawianu wapnia (gorące) i węglan wapnia.

W rolnictwie, to jest wykorzystywany do analizy gleby i procedur badania materiału siewnego. Jest również stosowany w

wielu rutynowych metod w

przemyśle spożywczym do oddzielania stałych środków spożywczych z powiązanych lub ciekłe

wydobycia; i jest powszechnie stosowana w szkolnictwie do nauczania prostych jakościowych rozdziałów analitycznych. W monitorowania zanieczyszczenia powietrza, za pomocą kółka lub rolki, pyłu atmosferycznego jest pobierana od przepływu powietrza i plamy intensywność jest mierzona fotometrycznie.

Do wykrywania gazu, papieru impregnowanego chromogennego odczynnika i tworzenie koloru jest określane za pomocą optycznego odbicia. Przechowywanie: 11μm. Średnica: 5,5 cm. 100/Pack. Whatman #: 1001-055.
Amazon Sales Rank: # 13363 w BISS

Marka:

Liczba Whatman elementów: 100 Opis 5,5 stopnia 1 Obejmuje szeroki zakres zastosowań laboratoryjnych, często używane w celu wyjaśnienia cieczy Obszary zastosowania to przemysł spożywczy, rolnictwo, monitoring zanieczyszczenia powietrza i gazu wykrywania Szeroko stosowane w edukacji na nauczanie prostych jakościowych rozdziałów analitycznych

Komentarze są wyłączone.